У "Мистецькому арсеналі" відкривається виставка українського мистецтва 1990-х

Протягом місяця тут демонструватимуть твори мистецтва вітчизняних художників із дев'яти регіонів і міст

"Мистецький арсенал" topclub.ua

У київському музейному комплексі "Мистецький арсенал" з 12 липня по 12 серпня відбудеться виставка "Швидкорозчинний час". Вона буде присвячена новому досвіду, який отримала наша країна в 1990-х.

"Перші роки незалежності стали часом прискорення, швидких змін і рішень, коли інформація і явища поширювалися так само блискавично, як і зникали. Інформаційний вакуум стихійно заповнювався без фільтрів і бар'єрів і вбирав усе, що потрапляло в його простір", - розповідають куратори виставки.

Представлені в рамках проекту роботи оповідатимуть про дев'ять міст і регіонів країни. Твори покажуть суспільно-політичний контекст кожного регіону, фокусуючись на історіях цих місць і їх жителях, досліджуючи їхні  страхи і мрії в цих історичних умовах.

Швидкорозчинний час Левый берег

Авторами ідеї та кураторами експозиції виступили Ася Цісар і Вікторія Бавікіна. Організатори проекту мали на меті показати, що відчувала і як змінювалася людина в 90-ті роки.

Ця виставка стала результатом роботи переможців відкритого конкурсу ідей художніх проектів, що відбувся в Арсеналі восени 2017 року.

Євгеній Павлов. З серії "Книга Будинок побуту", 2002 Левый берег

"Мистецький арсенал" працює з вівторка по неділю з 11:00 до 20:00.

Як повідомлялося раніше, протягом липня київські музеї проводять дні відкритих дверей.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів