У Луврі з'явилася екскурсія місцями кліпу Бейонсе і Джей Зі "Apes**t"

Музиканти пропонують нове прочитання класичних картин і скульптур

"Apes**t" 112.ua

Один із найбільших музеїв світу - Лувр заснував нову екскурсію по місцях зйомок кліпу американських зірок Бейонсе і Джей Зі на пісню "Apes**t". Нагадаємо, музичне відео створювалося поряд з найбільш відомими пам'ятками цього закладу, пише Аrt Ukraine.

Бажаючим відвідати цей екскурсійний тур пропонується поглянути на 17 картин і скульптур, серед яких, наприклад, "Ніка Самофракійська", "Мона Ліза" Леонардо да Вінчі та "Портрет негритянки" Марі Бенуа.

За два тижні з моменту появи в мережі цей кліп зібрав майже 60 млн переглядів тільки на YouTube. Музиканти випустили цю композицію під спільним псевдонімом The Carters.

У цьому музичному відео використані твори, які натякають на розширення прав і свобод чорношкірого населення. Зокрема, цей музей побудований на трофеях від завоювання та імперіалізму.

Наприклад, класичне полотно "Портрет негритянки" був створений в 1800 році – через шість років після того, як відбулася революція, в результаті якої було відмінено рабство у французьких колоніях.

В одному з найбільш красномовних епізодів кліпу Бейонсе співає слова "Я не можу повірити, що ми зробили це...", при цьому стоячи біля картини Жака-Луї Давида "Коронація імператора Наполеона I і імператриці Жозефіни..."

Один із професорів Мерілендського університету Джеймс Смалс назвав це музичне відео "захоплюючим". "Це все стосується тіл - це організований контраст енергійних звивистих і анімованих чорних фізичних фігур на противагу замороженим білим формами минулого", - зазначає Смалс.

Як повідомлялося раніше, Шарлотта Генсбур випустила сповідальний кліп.

Джерело: artukraine.com.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів