У Києві відбудеться перший регіональний фестиваль Burning Man

Захід пройде в арт-резиденції ВДНГ 26 травня

26 травня в Києві на ВДНГ відбудеться перший офіційний регіональний івент Burning Man - Precompression Kyiv. Про це повідомляється на сайті ініціатора івенту в столиці - громадської організації "Спільнота бернерів України" (Uburners).

Precompression - один із форматів локального об'єднання бернерів, що включає демонстрацію творчих проектів і створений відповідно до 10 принципів Burning Man.

Тема київського Precompression 2018 - "AI думкою багатіє", а тема Burning Man цьогоріч - "Я, робот".

Новини за темою: Фестиваль Upark перенесли на київський стадіон "Динамо"

Концепція Precompression Kyiv становить собою "порожню кімнату", яка може бути наповнена будь-якими, навіть найсміливішими ідеями учасників. Задаються тільки напрямки: музика, лекція, перформанс-арт, образотворче мистецтво, інсталяція тощо.

Захід відбудеться в арт-резиденції ВДНГ (павільйон № 13), частина збору коштів буде спрямована на реконструкцію будівлі.

Щоб взяти участь у Precompression недостатньо купити квиток, оскільки на фестивалі немає глядачів, а тільки учасники. Участь у заході платна, але розмір внеску не має значення. Всі зібрані гроші будуть розподілятися на прямі витрати та гранти для арт-проектів.

Взяти участь у фестивалі може кожен, попередньо зареєструвавшись (як волонтер, як музикант, уявити арт-об'єкт та ін.). Заявки приймаються до 20 квітня.

Новини за темою: Київський фестиваль Brave! Factory оголосив дати на 2018 рік

Burning Man - проходить щорічно посеред пустелі Блек-Рок у Неваді (США). Учасники фестивалю вісім днів створюють тут утопію - територію свободи без грошей, реклами й автомобілів. Тільки радикальне самовираження і взаємоповага. Burning Man збирає близько 70 000 учасників. Гості фестивалю влаштовують перформанси та їздять пустелею на авто-мутантах.

Як повідомлялося раніше, Onuka виступить на Sziget Festival.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів