У Києві відбудеться грандіозне шоу Armin Van Buuren

Концерт відбудеться 22 червня 2019 року в київському Міжнародному виставковому центрі

Armin Van Buuren Открытый источник

22 червня 2019 року в київському Міжнародному виставковому центрі відбудеться одне з найбільш відомих у світі шоу - нова програма A State of Trance 900: Lifting You Higher знаменитого голландського діджея, музиканта і продюсера Armin Van Buuren.

Нова програма - це концертне втілення однойменного авторського радіошоу діджея, яке виходить на радіостанціях 84 країн світу і щотижня збирає понад 40 мільйонів слухачів. 

Шоу у Києві стане частиною світового турне, яке стартує в лютому 2019 року в рідному місті музиканта Утрехті (Нідерланди). 

У МВЦ свій діджей-сет представить як сам Armin Van Buuren, так й інші представники жанру. Їхні імена буде оголошено пізніше.

Armin Van Buuren – один з найвідоміших і титулованих діджеїв та продюсерів у світі електронної музики. За свою кар'єру він п'ять разів ставав найкращим діджеєм світу за версією авторитетного рейтингу DJ Mag Top 100 DJs, а протягом останніх 17 років не покидав його Топ-5. Крім цього, був удостоєний безлічі нагород і титулів, серед яких 14 DJ Awards, 45 International Dance Music Awards, 2 International Golden Gnome Awards і десятки інших.

Сольне шоу ван Бюрена Armin Only було представлено понад 100 разів на п'яти континентах у 68 країнах світу, в тому числі і в Україні. У 2012 році шоу A State of Trance 550 у Києві зібрало понад 15 тисяч глядачів.

Як повідомлялося раніше, в Україні вперше виступить знамените кабаре Lido.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів