У Києві припиняє роботу кінотеатр "Кінопанорама"

В цьому році кінотеатру виповнилося 60 років

"Кінопанорама" Facebook "Кінопанорами"

1 жовтня припиняє свою діяльність київський кінотеатр "Кінопанорама". Про це повідомляється на Facebook-сторінці кінотеатру.

Наголошується, що 30 вересня в "Кінопанорамі" відбудеться прощальна вечірка. На ній виступлять культурні діячі, які представляли в цьому кінотеатрі свої проекти. А також покажуть документальний фільм Юрія Шилова "Панорама". Стрічка розповідає про кіномеханіка, який працював у цьому кінотеатрі.

Колишній директор кінотеатру Наталя Соболєва написала на своїй сторінці у Facebook, що її звільнили 26 вересня. "Не питайте – чому і що буде з кінотеатром. Я не знаю. Я не власник. На жаль. Оскільки розвиток кінотеатру я бачила зовсім інакше", – наголосила вона.

Соболєва уточнила, що в "Кінопанорамі" припинять показувати фільми з 1 жовтня. Однак постановки театральних проектів ще будуть продовжуватися.

До 2008 року "Кінопанорама" перебувала у комунальній власності міста. Після цього її приватизували. За інформацією преси, з 2009 року кінотеатр належить компанії ISTIL Group, яку контролює бізнесмен Мохаммад Захур.

У цьому році "Кінопанорама" відзначає своє 60-річчя. Це був перший в СРСР панорамний кінотеатр.

Нагадаємо, в травні цього року загорівся київський кінотеатр "Екран". В останні роки він не функціонує.

Як повідомлялося раніше, в цьому році обіцяє вийти у кінотеатральний прокат рекордна кількість українських фільмів. Найближчі вітчизняні прем'єри – комедії "Шляхетні волоцюги" і "Скажене весілля".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів