У хіті Винника "Ніно" помітили плагіат австрійської пісні

Експерти протягом двох тижнів обіцяють винести вердикт щодо того, чи є запозичення в шлягері українського музиканта

Виступ Олега Винника на фестивалі Atlas Weekend 2018 Анна Баланюк / 112.ua

Австрійська група JOY, яка виконує пісні англійською і добилася успіху в 1980-х, побачила плагіат у шлягері Олега Винника "Ніно". На думку зарубіжних музикантів, український співак запозичив для програшу їх композицію Touch By Touch, яка вийшла у 1984 році, пише ТСН.

Разом із тим група JOY оцінила роботу Олега Винника. "Мені подобається його версія. Але наша пісня першою була хітом скрізь", - зазначає учасник групи Енді Швайцер, який виступив композитором пісні Touch By Touch.

Наразі австрійські експерти намагаються визначити, чи дійсно є підстави для того, щоб висувати звинувачення в плагіаті. Результат розслідування обіцяє з'явитися протягом найближчих двох тижнів.

"У нас в Австрії є вислів: краще вкрасти розумно, ніж написати самому погано. Привіт йому", - сміються учасники групи JOY.

Вітчизняні композитори відзначають, що в творі Винника фігурує лише "музична цитата", використання якої не заборонено законом.

"Перші дві ноти – і все. Це елемент аранжування, це називається "грув" - те, що рухає весь музичний твір. Багато взято в звучанні, але я не бачу тут плагіату. Сьогодні модно повертатися до старого звучання", - говорить композитор Руслан Квінта.

Як повідомлялося раніше, французький співак випустив кавер на пісню Виника "Вовчиця".

Джерело: тсн

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів