Творців серіалу "Дуже дивні справи" звинуватили в плагіаті

Режисер Чарлі Кесслер, який подав позов в суд, стверджує, що в основу серіалу лягла його короткометражка "Монток"

comingsoon.net

Творців серіалу "Дуже дивні справи" Метта і Росса Дафферов звинуватили в плагіаті. Про це повідомляє  The Hollywood Reporter.

Позов до суду на братів Дафферів подав режисер і продюсер Чарлі Кесслер, який стверджує, що пропонував їм ідею науково-популярного серіалу на вечірці в 2014 році. За його словами, в основу серіалу лягла його короткометражка "Монток" і сценарій повнометражного фільму "Проект Монток", який він написав.

Новини за темою: HBO випустив трейлер другого сезону серіалу "Світ Дикого Заходу"

Режисер стверджує, що спочатку серіал називався "Проект Монток". У синопсисі шоу, який був опублікований в 2014 році, і правда фігурувало місто Монток, яке потім було перейменоване в Хоукінс. Крім того, за словами Кесслера, в його сценарії також згадувався зниклий хлопчик і секретна урядова лабораторія, де проводять загадкові експерименти на дітях. В тексті навіть фігурував якийсь монстр.

Кесслер вимагає від братів Дафферів припинити використання його концепту, видалити всі матеріали, в яких він згадується, а також відшкодувати збитки, втрату прибутку і виплатити компенсацію.

Як зазначає видання, позов був поданий до суду після звісток про те, що гонорари акторів серіалу підвищили в 12 разів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що режисер Уве Болл хоче подати в суд на фільм "Ремпейдж" з Дуейном Джонсоном у головній ролі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів