Творці шостого "Термінатора" опублікували перше фото трьох героїнь фільму

Фільм обіцяє вийти 22 листопада наступного року, а його сюжет буде обертатися навколо дівчини 18-20 років

Шоста частина "Термінатора" Paramount Pictures

Автори шостої частини "Термінатора" представили перше офіційне фото трьох героїнь стрічки. На ньому з'являються Наталія Реєс, Маккензі Девіс і Лінда Хемілтон, яка вперше за 27 років повернулася до ролі Сари Коннор. Фото виклала компанія Paramount Pictures, яка займається виробництвом блокбастера.

Роль термінатора Т-800 у стрічці виконає Арнольд Шварценеггер, який навесні переніс операцію на серці. А Гебріел Луна зіграє термінатора невідомої поки що моделі.

Режисером картини виступить Тім Міллер, творець першої частини "Дедпула". А продюсером – Джеймс Кемерон, який був режисером і сценаристом перших двох частин "Термінатора".

Прем'єра нової стрічки запланована на 22 листопада 2019 року. Як буде називатися новий фільм – не уточнюється. Також поки що тримається в секреті його сюжет. Відомо лише, що центральним персонажем буде дівчина 18-20 років. Окрім того сценарій нової картини ігнорує події всіх частин франшизи, що вийшли після другої частини "Судний день". Автори фільму планували почати зйомки цього літа.

Як повідомлялося раніше, актор РОберт Патрік, який зіграв антагоніста в "Судному дні", знявся в українському фільмі "Захар Беркут". В основу цієї картини покладено однойменний твір Івана Франка. Його режисером виступив Ахтем Сєеітаблаєв.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів