Творці серіалу "Південний парк" закликали скасувати його показ

Такий хештег з'явився тизер нового сезону анімаційного шоу

Открытый источник

Творці гумористичного мультсеріалу "Південний парк" закликали скасувати показ телешоу. Хештег з таким закликом з'являється у тизері нового сезону, який був опублікований в Twitter серіалу.

У ролику на чорному тлі під тривожну музику з'являється текст "Америка досягла роздоріжжя. Що ми будемо робити далі?". А потім на екрані з'являється хештег #cancelsouthpark, що перекладається як "скасувати "Південний парк". Разом з тим спливає і титр, який повідомляє, що старт нового сезону призначений на 26 вересня.

Нагадаємо, майбутній сезон буде вже 22-м в історії "Південного парку". Мультсеріал Метта Стоуна і Трея Паркера поступається за тривалістю тільки "Сімпсонам" – 30 вересня стартує вже 30 сезон шоу про пригоди Гомера Сімпсона і його сім'ї.

Головними героями "Південного парку" є п'ятеро учнів молодших класів – Картман, Стен, Кайл, Баттерс і Кенні. Серіал заснований на чорному гуморі і неполіткоректних жартах, тому вважається мультфільмом для дорослих. Шоу отримало п'ять премій "Еммі" і престижну Peabody Award як "найяскравіша, політично некоректна телевізійна передача". У 1999 році вийшов повнометражний фільм за мотивами "Південного парку" – "Південний парк: великий, довгий, необрізаний" (в іншому перекладі "більший, довший і без купюр"). Пісня Blame Canada з цього фільму номінувалася на "Оскар".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів