Трейлер фільму "Коли падають дерева" показав історію кохання в українському селі

Стрічка брала участь у кількох кінофестивалях і 13 вересня виходить у прокат

"Коли падають дерева" Facebook "Коли падають дерева"

У мережі з'явився офіційний трейлер української стрічки Марисі Нікітюк "Коли падають дерева". Ролик опубліковано на Youtube-каналі дистриб'юторської компанії ММД, яка випустить стрічку в прокат 13 вересня.

Події картини розгортаються в українській провінції. У центрі сюжету – дівчина Лариса, яка закохана в молодого бандита на прізвисько Шрам. Усі проти цих стосунків. Проте дівчина намагається протистояти обставинам і будувати свою долю самостійно. Разом зі Шрамом вона мріє про те, щоб виїхати в іншу країну. Але щоб реалізувати свої плани, їм доведеться пройти через низку випробувань.

Головні ролі у стрічці виконали Анастасія Пустовіт і Максим Самчик – студенти Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого. Також у картині зіграли Соня Халаїмова, Марія Трепікова, Марія Свіжинська, Алла Самойленко та інші.

"Коли падають дерева" – повнометражний дебют режисера Марисі Нікітюк. Раніше вона випустила три короткометражні стрічки "Сказ", "Мандрагора" й "У деревах".

Фільм брав участь у паралельній конкурсній програмі Берлінського кінофестивалю Panorama. На нещодавньому Одеському кінофорумі Анастасію Пустовіт нагородили акторським призом за роль у цій стрічці.  

Як повідомлялося раніше, опубліковано український трейлер стрічки "Гірська жінка: на війні", яка вийде в прокат 16 серпня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів