Трансгендерні актори підтримали Скарлет Йоханнсон, яка відмовилася від ролі через тиск ЛГБТ-спільноти

За право людей, які не міняли стать, грати будь-які ролі висловилися Лаверн Кокс і Чез Боно

Variety

Трансгендерні актори висловилися за право людей, які не міняли стать, грати будь-які ролі, в тому числі і трансгендерів.

Цю тему обговорили, зокрема, за участю таких акторів як Лаверн Кокс ("Помаранчевий — хіт сезону") і Чез Боно (дочка співачки Шер, яка змінила стать) під час круглого столу, який організувало видання Variety.

Поштовхом для обговорення стала історія зі Скарлетт Йоханссон, якій через тиск ЛГБТ-спільноти довелося відмовитися від ролі трансгендера в фільмі Rub&Tug.

Зокрема, на питання чи повинні цисгендерні люди (ред. люди, чия гендерна ідентичність збігається з біологічною статтю) грати трансгендерів і навпаки, Лаверна Кокс відповіла, що якщо вже в кіноіндустрії дотримуються політики різноманітності, то будь-який актор може грати будь-яку роль.

У свою чергу, Чез Боно додав, що ніколи не грав трансгендерів і у нього немає такого бажання. Він часто грає цисгендерных людей і в цьому немає нічого страшного. 

Новини за темою: Уперше трансгендер буде брати участь у конкурсі "Міс Всесвіт"

Додамо, що не всі дотримуються такої думки. Наприклад, американська телезірка-трансгендер Кейтлін Дженнер вважає, що транс-персонажів повинні грати лише трансгендери.

Нагадаємо, Скарлетт Йохансон була затверджена на роль у байопік "Rub & Tug" про найуспішнішу злочинницю в історії американського міста Піттсбург Джин Мері Гілл — жінки, яка ідентифікувала себе як чоловіка.

Пізніше через шквал критики в ЗМІ і соцмережах актриса відмовилася від ролі трансгендера. Йохансон підкреслила, що глибоко поважає трансгендерне співтовариство і готова обговорювати питання відкритості в кіноіндустрії. Актриса зазначила, що хотіла б зіграти у фільмі, але розуміє позицію, що для цієї ролі більш підходящою кандидатурою буде трансгендерний актор.

Як повідомлялося раніше, в серіалі "Супердівчина" з'явиться перший супергерой-трансгендер на ТБ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів