Тоня Матвієнко змінила імідж у новому кліпі

Артистка з'являється в музичному відео з чорним волоссям і в шкіряній куртці

Тоня Матвієнко 112.ua

Українська співачка Тоня Матвієнко опублікувала нове музичне відео на пісню "Хто я для тебе?" Відео ілюструє непрості стосунки жінки і чоловіка, в якому останній постає в образі кінокамери.  

Протягом усього кліпу артистка позує перед об'єктивом. Спеціально для цього ролика співачка змінила свій імідж, перефарбувавши волосся в чорний колір. Стиліст Стася Монастирська таким чином зобразила жінку, яка переживає розрив із коханим. "Саме за цим майже колишній коханий спостерігає, немов камера, в якій нескінченний обсяг пам'яті", - коментують творці ролика.

"Мабуть, майже в кожної жінки раз у житті виникало схоже питання. Є ситуації, коли небайдужа тобі людина поводиться дивно і своїми вчинками змушує сумніватися в достовірності почуттів. Якщо немає визначеності й упевненості, ти запитуєш: "Хто я для тебе?" – розповідає про свою нову роботу співачка.

Як відомо, 37-річна співачка Тоня Матвієнко є дочкою народної артистки Ніни Матвієнко, а також дружиною співака Арсена Мірзояна. Загалом у творчості Тоні Матвієнко близько п'яти кліпів.

Як повідомлялося раніше, "Бумбокс" спільно з The Gitas випустили новий кліп.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів