Том Йорк разом із Greenpeace випустив композицію на захист Антарктики

Чорно-біле відео показує природу Південного океану

Hands off the Antarctic 112.ua

Організація Greenpeace International випустила музичне відео на композицію Тома Йорка Hands off the Antarctic. Ролик опублікований на YouTube-каналі компанії.

Чорно-біле відео, яке супроводжує цю електронну інструментальну композицію, показує льодовики Антарктики, а також тварин, які живуть у цьому регіоні. Кадри для цього відео знімалися з судна Greenpeace "Арктичний світанок".

Кліп з'явився в рамках екологічної кампанії "Допоможіть захистити Південний океан", яку проводить Greenpeace.

"На цій планеті є місця, які призначені для того, щоб залишатися недоторканими і дикими. На них не має бути слідів людини. Цей трек покликаний зупинити невблаганний марш цієї важкої людської ходи. Антарктика – справжня пустеля, і те, що відбувається там, зачіпає всіх нас. Ось чому ми повинні її захищати", - сказав фронтмен гурту Radiohead Том Йорк в інтерв'ю Independent.

Ця композиція увійде в спеціальний "Антарктичний плейлист", який складає Greenpeace. Раніше його частиною стали роботи німецьких панків Itchy та ізраїльського композитора-експериментатора Kutiman.

Нагадаємо, Том Йорк працював над саундтреками до фільму Луки Гуаданьіно "Суспірія". Раніше музикант опублікував композиції з картини Has Ended і Suspirium. Сама ж стрічка вийде на екрани 6 грудня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів