TAYANNA станцювала на пляжі в кліпі на пісню "Фантастична жінка"

Відео знімали на камери трьох мобільних телефонів

TAYANNA Facebook TAYANNA

Співачка TAYANNA випустила музичне відео на пісню "Фантастична жінка". У кліпі співачка танцює в купальнику на пляжі. Ролик опубліковано на YouTube-каналі зірки.

Відео знімали на камери трьох мобільних телефонів. З різних ракурсів танці співачки фіксували продюсер Алан Бадоєв, художник-постановник Олена Гаджилова і режисер Дмитро Дорош. Автори кліпу відмовилися від традиційних кінокамер, щоби не бентежити артистку і дати їй можливість відчувати себе перед об'єктивами максимально природно.

"Щоразу, як я спостерігаю за TAYANNA в житті, по-справжньому закохуюсь у неї, її органіку і харизму. І мені хотілося створити відео, яке максимально підкреслить її такою, якою вона є, коли не позує перед камерами", – розповів Алан Бадоєв.

Пояснюючи задум цієї пісні, TAYANNA зазначила, що "фантастична жінка" несе в собі всі стихії природи та є уособленням самого поняття "справжня жінка".

Нагадаємо, у 2017-му TAYANNA отримала премію M1 Music Awards у номінації "Прорив року".

Як повідомлялося раніше, у лютому цього року співачка брала участь у національному відборі на Євробачення. У результаті вона посіла друге місце. Під час конкурсу між адміністратором TAYANNA і членом журі Андрієм Данилком сталася перепалка.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів