Студія Skybound Entertainment завершить розробку гри на основі серіалу "Ходячі мерці"

Точні дати виходу епізодів буде оголошено пізніше

Скріншот відео

Студія Роберта Кіркмана Skybound Entertainment завершить розробку гри The Walking Dead: The Final Season на основі серіалу "Ходячі мерці", над якою спочатку працювала нещодавно збанкрутіла Telltale Games.

Як повідомляє THR, студія Telltale відома своїми проектами за мотивами різних франшиз, від "Ходячих мерців" до "Гри престолів".

За "Ходячими мерцями" вони встигли випустити чотири гри, побудовані за принципом серіалів. The Final Season не встигла вийти: із запланованих чотирьох серій встигло вийти тільки дві, після чого було звільнено 90% співробітників. Після різкого скорочення, що сталося за один день, у студії залишилося менше 30 осіб, які повинні були "виконати зобов'язання перед акціонерами", але і їх незабаром спіткала та ж доля. Чимала кількість проектів була просто скасована (серед них і гра за мотивами серіалу "Дуже дивні справи"), і їхня доля довгий час залишалася невідомою.

Новини за темою: За комп'ютерною грою "Duke Nukem" буде знято фільм

В Skybound також планують найняти людей, які займалися розробкою гри у Telltale, але подробиці угоди наразі не розголошуються. Точні дати виходу епізодів і плани буде оголошено пізніше.

The Walking Dead: The Final Season повинен закрити сюжетну гілку Клементини, головної героїні попередніх ігор. Гравці бачили становлення дівчини починаючи з самого дитинства і до моменту, коли вона сама змушена доглядати за названим сином. Нині її історія перебуває в підвішеному стані.

Як повідомлялося раніше, за мотивами серіалу "Твін Пікс" буде створена VR-гра.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів