Стало відомо, хто зіграє Лесю Українку в біографічному фільмі про письменницю

Це буде перша головна роль актриси в повнометражному кіно

"Леся Українка. Узлісся" Facebook Юлії Сінкевич

Головну роль у біографічному фільмі про класика української літератури "Леся Українка. Узлісся" зіграє молода вітчизняна актриса Дарина Полуніна. Про це повідомляють творці фільму.

Режисер майбутнього фільму Нана Джанелідзе зазначила, що вирішила доручити цю роль Полуніній при першому ж знайомстві з нею. "Даша відразу мене зачарувала – у неї є щось привабливе, не класичне, але вражаюче, неземна краса. Ще на репетиціях вона змогла визволити свою внутрішню силу і зробити образ Лесі тривимірним, дуже добре влившись в ту епоху. Я вважаю, що вона – актриса, у якої велике майбутнє", - сказала режисер.

Робота над цим фільмом змусила саму актрису змінити своє ставлення до образу Лесі Українки. "До цього образ Лесі був для мене дуже хрестоматійним. Після того, як я почала занурюватися в її життя, мені навіть стало страшно, від того, наскільки величною була ця жінка. Адже я – такий маленький чоловік у порівнянні з нею – як я повинна це передати? Чим далі, тим більше я розумію, наскільки живою, чутливою і великою вона була. Дуже хочеться, щоб про це дізналися всі", - зазначила актриса.

Раніше Дар'я Полуніна зіграла головну роль у короткометражному фільмі Акадія Непиталюка "Кров'янка", який отримав "Золоту Дзигу". Після цього вона знялася в ще одній короткометражній роботі Катажини Лесиш "Сашка". А на наступний рік запланована прем'єра першої повнометражної картини з участю Полуниної "Фокстер і Макс", яку зняв режисер Анатолій Матешко.

Як повідомлялося раніше, в мережі з'явився трейлер української комедії "Секс і нічого особистого". Прем'єра фільму запланована на 20 грудня.

Джерело: Facebook Юлії Сінкевич

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів