Ще один концерт російської групи у Києві перенесли через воєнний стан

Панк-колектив "Тараканы!" планує виступити в лютому

Фото з відкритих джерел

Концерт російської панк-групи "Тараканы!" у Києві перенесли на більш пізній термін. Про це організатори шоу оголосили на офіційній Facebook-сторінці заходу.

"Увага! З незалежних від організатора й артиста причин концерт переноситься на 15 лютого 2019 року. Місце зустрічі те само – клуб Atlas. Всі квитки залишаються дійсними", - йдеться в повідомленні.

Самі музиканти аргументували перенесення концерту воєнним станом в Україні. "У зв'язку з введенням воєнного стану в Україні, ми змушені перенести дату нашого київського концерту з 8 грудня на 15 лютого 2019 року", - йдеться на Facebook-сторінці групи.

Нагадаємо, кілька днів тому свій виступ у Києві вирішив відкласти і лідер пітерської групи "Акваріум" Борис Гребенщиков. Він аргументував скасування грудневого туру форс-мажорними обставинами. Пізніше стало відомо, що шоу перенесено на 8 червня.

Нагадаємо, 30 листопада Верховна Рада України прийняла рішення обмежити в'їзд в Україну для громадян Росії чоловічої статі у віці від 16 до 60 років. Крім того, в десяти українських областях до кінця року введено воєнний стан.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів