Серіал "Закон і порядок" отримає нову частину про злочини на грунті ненависті

Про дату виходу нових епізодів не повідомляється

Открытый источник

Телеканал NBC зніме нову частину серіалу "Закон і порядок" Діка Вульфа про злочини, скоєні за мотивами нетерпимості щодо тієї чи іншої соціальної групи.

Як повідомляє Variety, серія буде називатися "Закон і порядок: злочини на ґрунті ненависті" і буде складатися з 13 епізодів. 

Події будуть відбуватися в Нью-Йорку, де злочини, вмотивовані дискримінацією, активно розслідуються спеціально навченою групою слідчих. Детективи не зупиняться ні перед чим, щоб притягнути цих злочинців до відповідальності.

Новини за темою: Трейлер серіалу "Еліта" показав убивство на гламурній вечірці

"Як і у всіх моїх фільмах, я хочу показати, що відбувається в наших містах, де злочини на ґрунті ненависті досягли нечуваного рівня, розповісти про жертви і показати, що справедливість може перемогти", - сказав Вульф. 

"Злочини на ґрунті ненависті" стане сьомою частиною у франшизі "Закон і порядок". Про дату виходу нових серій не повідомляється.

"Закон і порядок" - американський поліцейський і юридичний телесеріал, створений Диком Вульфом. Прем'єра відбулася 13 вересня 1990 року на каналі NBC. 24 травня 2010 був показаний заключний епізод телесеріалу.

Як повідомлялося раніше, Генрі Кавілл зіграє Геральта в серіалі Netflix "Відьмак".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів