Серіал "Видозмінений вуглець" продовжено на другий сезон

Новий сезон буде складатися з восьми серій, щодо дати виходу поки не відомо

скриншот

Найдорожчий в історії Netflix серіал "Видозмінений вуглець" буде продовжено на другий сезон, повідомляє THR.

Відомо також, що роль Такеші Ковача цього разу виконає Ентоні Макі замість Юеля Кіннамана. За сюжетом люди майбутнього здатні змінювати тіла, немов рукавички.

Події першого сезону "Видозміненого вуглецю" розповідали про Такеші Ковача, чий шлях було розтягнено на сотні років і безліч різних тіл і планет, що допомагало історії досліджувати питання ідентичності, моралі й людської душі. У новому сезоні Ковач матиме нове тіло, а дослідження колишніх питань перейде на новий рівень.

Новини за темою: Студія Amazon знайшла сценаристів для серіалу "Володар перснів"

За версією Річарда К. Моргана, автора оригінального роману, у світі майбутнього люди отримали можливість оцифровування власної свідомості: смерть більше не є кінцем шляху, а тіло – лише тимчасове вмістилище. Такеші Ковач – єдиний, хто вижив з групи елітних солдатів, які загинули в боротьбі проти нових технологій. Його розум було заморожено на багато років, і з анабіозу його вивів Лоренс Бенкрофт (Джеймс Пьюрфой) — один з найбагатших людей світу. Бенкрофт запропонував Ковачу угоду: життя в обмін на розкриття вбивства самого Бенкрофта.

Перший сезон є в доступі для перегляду на Netflix і складається з десяти серій. Другий сезон матиме вісім серій, дату виходу ще не оголошували.

Як повідомлялося раніше, цьогоріч Netflix витратить на виробництво фільмів близько 12 млрд дол.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів