Сергій Міхалок показав пригоди у віртуальній реальності в кліпі "Ронін"

Це другий кліп нової групи музиканта, яка називається Drezden

Сергій Міхалок 112.ua

Співак Сергій Міхалок представив кліп на пісню "Ронін". Відповідна композиція увійшла до альбому нового музичного проекту артиста – групи Drezden. На YouTube-каналі цього колективу і з'явилося музичне відео.

У чорно-білому кліпі "Ронін" Міхалок сидить в окулярах віртуальної реальності. А паралельно його персонаж подорожує в цифровому світі дикою природою.

Над кліпом працював український режисер Сергій Сараханов, який раніше зняв музичне відео для Джамали. Зйомки кліпу Михалка відбувалися в Актовському каньйоні (Миколаївська область), який місцеві жителі називають "Каньйоном диявола".

"Ідея кліпу народилася після спілкування із Сергієм Михалком. Ми багато з ним розмовляли про значення слова "ронін". Зрозуміло, що знімати історію про середньовічну Японію було б доволі складно. Тож вирішили рухатися шляхом метафори. Оскільки і Сергій, і я любимо книги Ніла Геймана, Ніла Стівенсона, Філліпа К. Діка та інших фантастів, які описують епоху кіберпанку, було бажання створити ретро-футуристичний сюжет. І при цьому зв'язати його із сучасним світом. Пазл склався, коли прийшла ідея з віртуальною реальністю", - розповів Сараханов.

Нагадаємо, у серпні Міхалок представив кліп на пісню Drezden.

Як повідомлялося раніше, гурт "Друга Ріка" випустив музичне відео на пісню "Дощ/Хай вмиє нас", а реперша Alyona Alyona представила кліп "Відчиняй".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів