Помер відомий український письменник Петро Сорока

Письменник помер на 63-му році життя

Петро Сорока acebook.com/mykhajlo.masliy

У вівторок, 5 червня, на 63-му році життя помер відомий український письменник, кандидат філологічних наук, видавець Петро Іванович Сорока.

Про це повідомила в Facebook прес-секретар Тернопільської обласної організації Національної спілки письменників України Валентина Семеняк.

"Друзі, сумна звістка. Тільки-но дзвонила дружина поета і письменника Петра Івановича Сороки. Петра Івановича більше немає. Панахида відбудеться сьогодні о 20:00 в його рідному селі Петрики", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляє Терноград, письменник останні дні свого життя провів у реанімації, для нього був оголошений збір рідкісної IV групи крові.

Про трагічну звістку повідомляють і знайомі письменника.

Петро Сорока народився 6 січня 1956 року в с. Грицівці Збаразького району Тернопільської області. Закінчив Кременецьке медичне училище, а потім філологічний факультет Тернопільського педагогічного інституту. Працював у районних газетах. З 2001 року викладав у виші, де сам здобував освіту.

Він був головою правління обласного літературно-просвітницького товариства "Галицько-Волинське братство", засновником і редактором просвітницько-видавничого товариства "Пегас", приватного видавничого підприємства "Сорока".

Як повідомлялося раніше, застрелився Леонід Кантер – режисер фільму про загиблого на Донбасі оперного співака Василя Сліпака.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів