Помер письменник і видавець Ярема Гоян

Помер відомий український письменник, багаторічний очільник дитячого видавництва "Веселка" Ярема Гоян. Йому було 78 років, останнім часом він багато хворів

Помер екс-директор видавництва дитячої літератури "Веселка" Ярема Гоян gazeta.ua

На 79-му році життя помер відомий український прозаїк і журналіст Ярема Гоян. Про це повідомив директор видавничого центру "Просвіта" Василь Клічак.

"Учора пізно ввечері Володимир Василюк повідомив сумну новину – відійшов у засвіти Ярема Гоян. Глибоко сумую і співчуваю родичам померлого. Хай з Богом спочиває", – написав Клічак у Facebook.

"Колектив Держкомтелерадіо щиро сумує з приводу смерті колишнього директора Національного видавництва дитячої літератури "Веселка", лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка - Яреми Петровича Гояна", - повідомляє і Держкомтелерадіо.

Новини за темою: Помер екс-голова Нацради з питань телерадіомовлення Віталій Шевченко

З 1987 року Ярема Гоян очолював видавництво дитячої літератури “Веселка”. Під його керівництвом “Веселка” видавала в радянські часи Стуса, Шевченка та інших українських письменників.

Гоян пішов із видавництва взимку 2011 року, щоб бути поряд із хворою дружиною.

В особистому творчому доробку Яреми Гояна – десятки художніх і культурологічних книг, він був лауреатом багатьох премій. 2017 року побачила світ його фундаментальна праця - тритомна публікація про Маркіяна Шашкевича.

Останнім часом, за словами знайомих, Ярема Гоян дуже хворів.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів