Переможницю Євробачення-2018 звинуватили у плагіаті

Якщо плагіат буде доведено, то Ізраїль втратить право на проведення пісенного конкурсу

Нетта Барзілай Фокус

Пісня Toy, з якою ізраїльтянка Нетта Барзілай перемогла на пісенному конкурсі "Євробачення-2018", на думку медіахолдингу Universal Music, є плагіатом композиції Seven Nation Army, пише "24 канал".

Таке звинувачення може поставити під загрозу проведення цього пісенного конкурсу в Ізраїлі наступного року. У статуті Євробачення зазначається, що пісня-переможець має бути абсолютно оригінальною. Якщо плагіат пісні буде доведено, то Нетту Барзілай дискваліфікують, і в зв'язку з цим конкурс доведеться перенести до іншої країни.

Вищезгадана американська компанія скерувала попереджувального листа авторам пісні ще два тижні тому. Тепер один із творців композиції Toy, режисер-постановник Дорон Медалі, вирушив до Лос-Анджелеса, щоб вирішити конфлікт.

Нагадаємо, це вже не перший конфлікт довкола пісенного конкурсу в Ізраїлі. Раніше громадськість домоглася того, щоб Євробачення-2019 проводилося не в Єрусалимі, як попередньо планував прем'єр-міністр Беньямін Нетаньягу, а в іншому місті цієї держави. Багато хто був стурбований напруженою соціально-політичною ситуацією в цьому місті.

Як повідомлялося раніше, Лана Дель Рей виклала свою нову пісню з фільму.

Джерело: 24 канал

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів