Опубліковано перший трейлер фільму про відому феменістку "Колетт" з Кірою Найтлі

Стрічка розповідає про жінку, завдяки романам якої прославився її чоловік - французький письменник Анрі Готьє-Віллар

"Колетт" vogue.ua

У мережі з'явився перший трейлер драми "Колетт", головну роль у якому виконала відома британська актриса Кіра Найтлі. На широкі екрани картина обіцяє вийти 21 вересня, пише Vogue.

Стрічка розповість про французьку письменницю Сідоні-Габріель Колетт, яка вважається однією з перших феміністок. Вона була дружиною відомого письменника Анрі Готьє-Виллара. Дружина допомагала йому в роботі над його романами. А згодом і зовсім стала здійснювати всю основну роботу над його творами. Коли ж Анрі прославився, то Сідоні-Габріель вирішила довести суспільству, що його успіх насправді є її заслугою. І вона починає боротьбу за авторські права на ці романи.

"Я погодилася на цю роль, тому що мені важливо грати жінок, які надихають. І мене дуже турбує, що сьогодні, в 2018 році, право вибору все ще залишається "революційною ідеєю" для жінок", - розповідає Кіра Найтлі.

Режисером стрічки виступив Уош Уэстмоленд, який раніше випустив оскарівську драму "Все ще Еліс". Чоловіка головної героїні зіграє Домінік Уест ("Коханці" і "Прослушка"). Компанію на знімальному майданчику йому склали Елеонор Томлінсон, Фіона Шоу, Деніс Гоф, Аийша Харт та інші.

Письменниця Сідоні-Габріель Колетт народилася 1873 року в Бургундії. Вийшовши заміж за Анрі Готьє-Виллара, вона написала для нього серію романів, які були опубліковані під його ім'ям. У 1906 році вона розлучилася з чоловіком і почала власну літературну кар'єру. Окрім того, вона виступала у Мулен Руж і написала лібрето для опери Моріса Равеля. Колетт була президентом Гонкурівської премії, висувалася на Нобелівську премію, а також визнана однією з найбільш впливових жінок у французькій культурі.

Як повідомлялося раніше, вийшов перший офіційний трейлер українського фільму "Дике поле".

Джерело: vogue.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів