Нідерландське ТБ планує зняти серіал про українські Карпати

Автори проекту мають намір показати найбільш мальовничі куточки регіону

Карпати karpaty.ua

Телеканал з Нідерландів Silence TV протягом літа знімає семисерійний фільм про українські Карпати. Стрічка буде поєднувати в собі елементи документального та ігрового кіно. Вона розповість про цікаві місця цього регіону, пише gazeta.ua.

Керівник проекту Вітаутас Балтрушайтис зазначає, що фільм буде максимально передавати звуки природи у поєднанні з музикою для відпочинку, а також покаже красу карпатських гір, водоспадів і тварин.

Автори фільму ставлять собі за мету показати світові українські Карпати, про які так мало інформації, а також пропагувати туристичні можливості нашої країни.

Більше 60% бюджету цього проекту забезпечили нідерландські спонсори. У даний момент творці шукають залишок необхідних коштів, а також гідів, які б могли провести по найбільш видовищним локаціям цього регіону.

Аудиторія Silence TV охоплює аудиторію в 25 млн глядачів. З березня цього року цей телеканал транслюється і на території України. Ідеологія каналу – контент без агресії і поганих новин. Мова трансляції – англійська.

Як повідомлялося раніше, російський режисер віддала Олегу Сенцову частину своєї грошової премії, отриманої разом з призом на кінофестивалі в Карлових Варах.

Джерело: Gazeta.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів