На зйомках фільмів HBO буде присутній координатор інтимних сцен

Уперше це нововведення було випробувано на зйомках серіалу "Двійка"

Серіал "Двійка" HBO

Телекомпанія HBO додала у свій штат посаду координатора інтимних сцен.

Як повідомляє Entertainment Weekly, під час зйомок сексуальних сцен буде присутній юрист, який буде стежити за тим, щоб "гідність і почуття учасників не принижували".

Уперше це нововведення було випробувано на зйомках серіалу "Двійка", коли актриса Емілі Мід, яка виконує роль порнозірки Лорі, заявила, що почувається некомфортно і просить запросити на зйомку сексуальної сцени юриста. Продюсери запросили до співпраці Алісію Родіс, яка і отримала посаду постійного координатора на зйомках другого сезону.

"Я тут для того, щоб захищати права акторів, а також щоб продюсери були впевнені, що всіх правил безпеки дотримано на майданчику. Після року секс-скандалів, створення руху #MeToo та інших подій в американському суспільстві моя посада є просто необхідною", - розповіла координатор.

Новини за темою: Netflix планує взяти в борг 2 млрд доларів для виробництва нових серіалів

Наголошується, що в серіалах HBO багато сцен сексу і насильства, які часто викликають питання в глядачів. Зокрема, Емілія Кларк, якій доводилося зніматися в найжорстокіших сценах "Гри престолів", зазначила:

"Якщо сцену з оголенням виправдано сюжетом або її знімають так, щоб додати фарб в образ і розуміння персонажа, то я тільки за. Якщо це просто сцена заради сцени, то я поспілкуюся з режисером, щоб зробити цей момент якось витонченіше. У будь-якому разі, як хороша Мати драконів я завжди контролюю ситуацію", - сказала Кларк.

Як повідомлялося раніше, Джордж Мартін розкрив зміст книги, на основі якої знято серіал "Гра престолів".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів