На Варшавському кінофестивалі класу "А" покажуть три українські фільми

Дві повнометражні картини представлять поза конкурсом, а ще одна короткометражна стрічка буде боротися за нагороди

"Коли падають дерева" Facebook Марисі Нікітюк

В рамках 34-го Варшавського кінофестивалю покажуть три фільми, знятих у копродукції з Україною. В позаконкурсних програмах заявлені картини "Ефір" Кшиштофа Зануссі та "Коли падають дерева" Марисі Нікітюк. А за призи кінофоруму побореться короткометражна стрічка "Штангіст" Дмитра Сухолиткого-Собчука. Про це повідомляється на сайті кінофестивалю.

У позаконкурсній секції "Спеціальні покази" польський режисер Зануссі покаже свою нову стрічку "Ефір". Вона знімалася в копродукції Литви, Угорщини, Польщі та України за участі Італії.

Дія фільму розгортається на початку ХХ століття. Лікар-експериментатор лікує своїх пацієнтів за допомогою неперевіреного препарату під назвою "Ефір". Одного разу він перевищує допустиму дозу цих ліків, від чого гине його кохана.

У ще одній позаконкурсній програмі кінофоруму, яка називається "Відкриття", представлять драму "Коли падають дерева". Вона знімалася в копродукції нашої країни з Польщею і Македонією.

Фільм розповідає про дівчину Ларису, яка закохана в молодого бандита на прізвисько Шрам. Рідні та близькі головної героїні засуджують її стосунки з цим хлопцем. Але сама Лариса намагається протистояти стереотипам суспільства.

А в конкурсі короткометражного кіно 34-го Варшавського кінофестивалю братиме участь картина Дмитра Сухолиткого-Собчука "Штангіст". Стрічка також знімалася в копродукції з Польщею.

Фільм розповідає про спортсмена, який займається важкою атлетикою, і його стосунки з дівчиною. Раніше ця короткометражна робота перемогла в національному конкурсі київського кінофестивалю "Молодість".

Варшавський кінофестиваль проходитиме з 12 жовтня по 21 жовтня. Він належить до класу "А" нарівні з Канським, Берлінським, Венеціанським і десятком інших найпрестижніших кінофорумів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів