На "Молодості" покажуть фільм-переможець Берлінале-2018 "[Не]Торкайся"

Картина також взяла приз за найкращий дебют

Кадр з фільму "[Не]Торкайся" 112.ua

29 травня у столичному кінотеатрі "Україна" в рамках 47-го Міжнародного кінофестивалю "Молодість" відбудеться презентація та показ фільму-переможця цьогорічного Берлінале "[Не]Торкайся" (Touch Me Not, 2018). Його представить особисто режисерка картини Адіна Пінтіліє та виконавиця головної ролі – Лора Бенсон, повідомляє прес-служба українського дистриб’ютора KINOVE.

"[Не]Торкайся" – це своєрідний соціологічний експеримент, який зачіпає одвічне питання тілесності і сексуальності. Фільм розповідає історії трьох людей, які однаково нездатні доторкнутися один до одного і через жагу інтимності працюють над тим, щоб подолати старі стереотипи, механізми захисту і табу, "перерізати пуповину" і, нарешті, бути вільними.

Новини за темою: Прем'єри в кіно 10 травня: "Термінал", "Душа компанії" і "До побачення там, нагорі"

"Коли мені було 20, я думала, що знаю про кохання все – про те, якими мають бути здорові інтимні стосунки, як працює бажання. Тепер, після 20-и років спроб і помилок, усі мої тодішні погляди на близькість втратили значення й перетворилися на значно складніші й неспокійно суперечливі. Відображенням цього особистого шляху став фільм "[Не]Торкайся" – мистецьке дослідження людського бажання, але й водночас (не)можливості "торкатися" та "бути доторканим", робити контакт", – розповіла Пінтіліє про свій режисерський дебют.

На 68-му Берлінському кінофестивалі ця відверта драма виборола головний приз – "Золотого Ведмедя". Крім того, вона також взяла приз за найкращий дебют.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів