На міжнародному фотоконкурсі в Сієні переміг портрет біженки з М'янми

На перемогу в конкурсі претендувало 48 тис. знімків

"Жертва битви" К М Асад Міжнародний фотоконкурс у Сієні

Головну нагороду міжнародного фотоконкурсу в Сієні (Італія) отримав знімок "Жертва битви". Він показав портрет дівчинки-біженки з М'янми, яка ледь не стала жертвою конфлікту між мусульманами і буддистами. Знімки переможців і призерів опубліковані на сайті конкурсу.

Автором фото "Жертва битви" став К М Асад із республіки Бангладеш. Конфлікт між буддистами і мусульманами в М'янмі спалахнув з новою силою 25 серпня 2017 року. З тих пір, за підрахунками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, М'янму покинули 646 тис. біженців. Багато хто з них намагався потрапити в Бангладеш.

Окрім того на конкурсі відзначили фотографів у 11 категоріях. У кожній з них визначили переможця та двох призерів, а також кількох володарів спеціальних нагород. А окремий приз "Кращий автор року" отримав Тарік Заіті, який спеціалізується на документальній фотографії.

Переможці у кожній категорії:

Фотоконкурс у Сієні проводився вже четвертий рік поспіль. На цей раз у ньому взяли участь 48 тис. знімків, створених як професійними фотографами, так і аматорами з 156 країн.

Нагадаємо, раніше оголосили кращі Instagram-знімки 2018 року, а також назвали переможців конкурсів любителів птахів і квітів.

Джерело: Міжнародний фотоконкурс у Сієні

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів