На Каннському кінофестивалі буде представлено український фільм "Жінка на війні"

У картині режисера Бенедикта Ерлінґссона порушено проблему деградації довкілля

Кадр фільму "Жінка на війні" ДержКіно України/Facebook

На 71-му Каннському кінофестивалі відбудеться прем'єра українського художнього фільму "Жінка на війні" ісландського режисера Бенедикта Ерлінґссона. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства України з питань кіно.

Наголошується, що фільм було створено у копродукції Франції, Ісландії та України за підтримки Держкіно. Картину буде представлено в рамках конкурсної програми Semaine de la Critique ("Тиждень критики"), яка є однією з найстаріших секцій Каннського кінофестивалю.

Новини за темою: Сервіс Netflix відкликав свої фільми з Каннського кінофестивалю

У фільмі "Жінка на війні" порушено болючу проблему деградації довкілля, що передається через боротьбу жінки, яка вирішила взяти на себе місію із захисту природи і збереження височин Ісландії.

Халла - диригент хору, яка за лаштунками тихої рутини веде таємне життя пристрасної захисниці екології. Коли Халла планує свою найсміливішу операцію, вона отримує несподіваного листа. Її заявку на усиновлення дитини нарешті схвалено і на неї чекає маленька дівчинка з України. Оскільки Халла готується залишити свою роль диверсанта і захисника нагір'я, щоб виконати свою мрію стати матір'ю, вона вирішує здійснити ще одну фінальну атаку, щоб завдати алюмінієвій промисловості руйнівного удару.

Новини за темою: Названо десять найбільш очікуваних фільмів, які вийдуть у прокат до кінця літа

Нагадаємо, цього року Каннський фестиваль відбудеться з 8 по 19 травня. Журі Каннського кінофестивалю очолить Кейт Бланшетт, а журі секції "Особливий погляд" - Бенісіо Дель Торо. Вже оголошено конкурсну програму Каннського кінофестивалю.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів