Мультсеріал "Розчарування" продовжили на другий сезон

Нові серії будуть виходити аж до 2021 року

Кадр з мультсеріалу "Розчарування" Disenchantment / Facebook

Мультсеріал "Розчарування", створений автором "Сімпсонів" Меттом Грейнінгом, продовжений на другий сезон. Як повідомляється в офіційному Twitter шоу, нові серії будуть виходити аж до 2021 року.

"Оголошення з Дрімландії. Попереду нові серії. "Розчарування" буде виходити у 2019, 2020 і 2021 роках", - йдеться в опублікованому тизері.

Компанія Netflix, яка займається виробництвом серіалу, уточнила, що в 2019 році вийдуть ще 10 серій першого сезону, а в наступні роки – по 10 серій другого сезону.

Нагадаємо, прем'єра мультсеріалу "Розчарування" відбулася на стримінговій платформі Netflix 17 серпня. Шоу розповідає про пригоди принцеси країни Дрімландії на ім’я Бін. Дівчина бунтує проти батьків, які намагаються видати її заміж заради політичного союзу, і втікає з власного весілля разом з ельфом Елфо та демоном Люци. Характерними рисами Бін є незалежність, авантюризм і любов до випивки.

Інше шоу творця "Розчарування" Метта Грейнінга – мультсеріал "Сімпсони" – отримав цьогоріч спеціальну нагороду "Еммі" за видатні індивідуальні досягнення в анімації.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів