Лікар звинуватив батька Майкла Джексона в кастрації сина заради голосу

Джо Джексон почав робити своєму синові ін'єкції гормонів, коли тому було 12 років

З відкритих джерел

Лікар поп-короля Майкла Джексона Конрад Мюррей заявив, що батько поп-співака Джозеф Джексон піддав сина хімічній кастрації заради підтримки високого голосу виконавця. Про це повідомляє The Sun.

Як пояснив доктор, Джо Джексон почав робити своєму синові ін'єкції гормонів, коли тому було 12 років, під приводом лікування прищів і заради того, щоб його голос не ламався.

За словами Мюррея, Джозеф був жорстоким до своїх дітей. 

"Він один із найгірших батьків в історії. Я сподіваюся, Джо Джексон спокутує свої гріхи в пеклі", — говорить Мюррей про Джексона-старшого.

Новини за темою: У 2020 році вийде мюзикл про життя Майкла Джексона

Зазначимо, що Конрад Мюррей згадує про "хімічну кастрацію" Майкла Джексона не вперше. Раніше, в 2016 році, він натякнув на дані маніпуляції у власній автобіографії. Тепер же, після смерті батька Джексона 27 червня, він розповів про це.

На початку 1960-х Джо Джексон почав працювати як менеджер з музичною групою Jackson 5, що складалася з його синів. Пізніше Майкл Джексон розповідав, що батько постійно лаявся і бив їх під час репетицій та перед виступами. Він зазначав, що сувора дисципліна зіграла певну роль у його кар'єрі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів