Київський Atlas Weekend увійшов до списку найкращих фестивалів світу

Британські журналісти відзначили фестиваль за хороший лайнап і доступну випивку

Atlas Weekend, 28.06.17 112.ua

Київський Atlas Weekend увійшов до списку 9 найкращих фестивалів світу. Список склало британське видання Gigwise, сформувавши його не за принципом рейтингу, тобто не віддаючи переваги одним заходам перед іншими. Серед сусідів київського фесту опинилися такі гіганти, як угорський Sziget, легендарний джазовий фестиваль у Монтрьо (Швейцарія) і навіть американський Burning Man.

У жартівливому огляді укладачі списку відзначили найбільший український фестиваль за хороший лайнап, велику кількість цікавих місцевих артистів і доступну випивку. "Якщо говорити про відмінно проведений час (у сенсі дійсно відмінно), у Києві ви будете в хорошій компанії. Chemical Brothers, Morphine Suffering і Nothing But Thieves викличуть бажання випити чогось міцнішого. Але не варто хвилюватися, що вам доведеться блукати в пошуках пристойної афтепаті, оскільки літри дуже дешевої випивки тут всюди. Місцевих артистів тут виступає теж чимало, а це чудова можливість познайомитися з місцевою культурою цього недозбагненого колишнього радянського супутника. І під місцевою культурою ми розуміємо випивку", - йдеться в описі Atlas Weekend, складеному журналістами Gigwise. До речі, згаданий у тексті гурт Morphine Suffering – одні з найпомітніших представників української важкої сцени.

Нагадаємо, Atlas Weekend цьогоріч відбудеться з 4 по 8 липня на київській ВДНГ. Хедлайнерами стануть британські електронщики The Chemical Brothers, їхній співвітчизник інді-поп-виконавець Том Оделл, американська співачка LP, а також діджеї Lost Frequencies і Мартін Гаррікс.

Джерело: Gigwise

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів