Кросівки з фільму "Назад у майбутнє", що шнуруються самі, продані за 92,1 тис. доларів

На те, щоб стати власником цих кросівок претендувало 220 осіб

Кросівки Nike Mag "Новое время"

Кросівки Nike, які носив головний герой фільму "Назад у майбутнє", були продані на eBay 92,1 тис. доларів. Особливість цього взуття в тому, що вона здатна самостійно зашнуровуватися, а їх розмір автоматично змінюється відповідно до форми ноги, пише "Новий час".

У цьому взутті протагоніст Марті Макфлай з'являється під час однієї зі своїх подорожей у майбутнє, коли він опинився в 2015 році. На купівлю цієї пари взуття претендувало 220 чоловік.

Як повідомлялося раніше, в 2016 році компанія Nike випустила лімітовану серію кросівок Mag, які в точності повторювали дизайн і функціонал взуття з фільму. Одна з таких пар кросівок тоді була продана на аукціоні в Гонконгу за 104 тис. доларів. Частина цих коштів була спрямована у фонд, який займається дослідженням хвороби Паркінсона, від якої, нагадаємо, страждає виконавець головної ролі в цій картині Майкл Джей Фокс.

Всього випущено 89 пар такого взуття. Один з володарів кросівок Nike Mag виграв їх у лотерею, відправивши у фонд Фокса всього 50 доларів. Після того, як кросівки опинилися у нього в домі – він побоявся в них ходити, щоб не зіпсувати.

Джерело: "Новое время"

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів