Концерт російської групи Little Big перенесли на березень через воєнний стан

Куплені раніше квитки залишаються дійсними

Ілліч, Little Big Instagram / iliyaprusikin

Концерт російської сатиричної рейв-групи Little Big у Києві перенесли на кінець березня. Про це повідомили організатори гастролей на офіційній Facebook-сторінці заходу. Причиною вказали воєнний стан в окремих регіонах України і заборону на в'їзд чоловіків з Росії.

"Даним повідомленням змушені повідомити про перенесення концерту Little Big у Києві на 24 березня 2019 року. Таке рішення прийнято організатором концерту у зв'язку з уведенням обмеження проїзду на територію України громадян Російської Федерації віком від 16 до 60 років", - йдеться у повідомленні. Організатори нагадали шанувальникам Little Big, що більш жорсткі правила пов'язані з чинним в деяких регіонах України воєнним станом.

На цей момент повертати гроші за вже придбані квитки на концерт, який повинен був відбутися 9 грудня, не планується. Всі вони залишаються чинними на березневе шоу.

Нагадаємо, раніше у вівторок стало відомо про перенесення концерту російської панк-групи "Таракани!". Їхній виступ має відбутися в лютому. Переніс свій концерт і лідер пітерської рок-групи "Акваріум" Борис Гребенщиков. Його шанувальники зможуть послухати наживо вже у червні майбутнього року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів