Компанія Warner Brothers розпочала роботу на перезапуском комедійного серіалу "Альф"

Нові пригоди волохатого прибульця почнуться в наші дні

Кадр з оригінального серіалу "Альф" Фото з відкритих джерел

Телевізійний підрозділ компанії Warner Brothers працює над перезапуском комедійного серіалу про волохатого прибульця з планети Мельмак "Альф". Про це повідомляє видання Variety з посиланням на свої джерела.

Поки невідомо, хто стане сценаристом нової історії, однак є інформація про те, що пригоди Альфа почнуться з того, що він покине військову базу, де його утримував спеціальний підрозділ з вивчення прибульців. Головний герой буде спостерігати і пізнавати світ, що сильно змінився за 30 років .  

Нагадаємо, оригінальний серіал "Альф" виходив на телеканалі NBC з 1986 по 1990 роки. Він розповідав про пригоди уродженця планети Мельмак Гордона Шамвея, який після падіння зорельота на один з гаражів у Лос-Анджелесі поселяється в сім'ї Таннерів. Своє земне ім'я – ALF (alien life form – позаземна форма життя) він отримує від глави сімейства Віллі Таннера. Волохатий прибулець протягом чотирьох сезонів завдає своїм новим друзям чимало клопоту, зокрема весь час зазіхає на їхнього кота Щасливця – на рідній планеті Альфа коти вважаються делікатесом.

Серіал став одним з перших американських ситкомів, показаних по українському телебаченню. Він мав велику популярність, у тому числі завдяки адаптованому перекладу, який вписував екранні події в реалії України початку 1990-х рр., та якісній озвучці.

У 2016 році помер актор Міхай Месарош, який завдяки вродженій карликовості виконував роль Альфа в моменти, коли прибульця треба було показати в кадрі в повний зріст.

Джерело: Variety

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів