Кінофестиваль "Молодість" оголосив список конкурсантів, які поборяться за грошовий приз

Захід пройде в Києві з 25 травня по 2 червня

Открытый источник

Кінофестиваль "Молодість", який пройде в Києві з 25 травня по 2 червня, оголосив повний список фільмів та режисерів, які будуть змагатися за грошовий приз в цьому році.

У рамках заходу - фільми найпрестижніших світових кінофестивалів, дитяча програма, українські прем'єри, майстер-класи, пітчинг, виставка і найголовніше - визначення найкращих серед учасників Міжнародного та Національного конкурсів.

Міжнародна конкурсна програма включає в себе конкурс повнометражних дебютних фільмів, а також короткометражних та студентських стрічок. Всього в програму увійшло понад сорока фільмів.

В перелік фільмів Національного конкурсу увійшли 24 картини. Серед них - колишні номінанти і лауреати "Молодості", стрічка-учасник короткометражного конкурсу Каннського кінофестивалю ("Анна", створено у копродукції України, Ізраїлю і Великобританії), лауреат "Золотої Дзиґи" Mia Donna Павла Острікова і найкраща короткометражна робота 9-го ОМКФ - "В радості і тільки в радості" Марини Рощіної.

Переможець отримає 10 тисяч доларів США і статуетку "Скіфський олень" за найкращий фільм Міжнародного конкурсу.

Автори найкращого короткометражного, студентського та повнометражного фільмів отримають "Скіфського оленя" та грошову винагороду у розмірі 2 тисячі доларів. Лауреат національного конкурсу крім нагороди отримає 50 тисяч гривень.

Повна програма кінофестивалю "Молодість-2019":

Міжнародний конкурс

Студентський конкурс

  • Так і на землі / As It Is on Earth, П’єр Лоренцо Пізано, Італія
  • Юпітер! / Jupiter!, Карлос Абаскаль Пейро, Франція
  • Біль мій / Pain is Mine, Фаршид Ахлаґі, Австралія
  • Прованс / Provence, Като де Бук, Бельгія
  • Святий Міґель / San Miguel, Кріс Ґріс, США, Мексика
  • Гумовий дельфін / Rubber Dolphin, Орі Аарон, Ізраїль
  • Сестри Хараріху / The Jarariju Sisters, Хорхе Кадена, Швейцарія
  • Цукор і сіль / Sugar and Salt, Адам Мартінек, Чехія 
  • Сірий бетон. Абстракція / Concrete Grey Abstract, Енріке Ґрізі, Бразилія
  • Хлопець освідчується дівчині на горі / Guy Proposes to His Girlfriend on a Mountain, Бернгард Венґер, Австрія, Німеччина
  • Як запустити повітряного змія? / How to Fly a Kite?, Лоранд Ґабор, Румунія
  • Літо електричного лева / The Summer of the Electric Lion, Дієґо Сепеде, Чилі
  • Збиті на дорозі / Roadkill, Лєшек Мозґа, Велика Британія
  • Людина з фотоапаратом / Man with a Photo Camera, Віталій Кікоть, Україна
  • Квадратура круга / Squaring The Circle, Кароліна Спехт, Польща

Короткометражний конкурс           

  • В полум'ї / Catching Fire, Мікаель Суаэ, Франція
  • Місія Прогулянка Джейн / Operation Jane Walk, Робін Кленгель, Леонард Мюллнер, Австрія
  • Відрізати тінь / Shadow Cut, Люсі Сюесс, Нова Зеландія
  • Подруги / Girlfriends, Марі Давіньон, Канада
  • Дорога до неї / Road to Her, Чо Джихун, Південна Корея
  • Люсія на роздоріжжі / Lucia in Limbo, Валентина Морель, Бельгія, Франція
  • Кругообіг / Circuit, Делія Гесс, Швейцарія
  • Лауретта / Lauretta, Мате Браунер, Угорщина
  • Літо і все інше / The Summer and All the Rest, Свен Брессер, Нідерланди
  • 023_ГРЕТА_С / 023_GRETA_S, Анніка Біргель, Німеччина
  • Холодна літня ніч / A Cold Summer Night, Яш Савант, Індія
  • Волелюбна Клод / Claude on the Run, Тома Бюіссон, Франція
  • Вічність / Eternity, Ганна Соболевська, Україна

Повнометражний конкурс

  • Її робота / Her Job, Нікос Лабо, Греція, Франція, Сербія
  • Ніна / Nina, Маріа Вінтер Олсен, Данія, Фарерські острови
  • Маленький товариш / Little Comrade, Моніка Симець, Естонія
  • На наступний день як мене не стане / The Day After i'm Gone, Німрод Ельдар, Ізраїль, Франція
  • Руйнівниця системи / System Crasher, Нора Финшайт, Німеччина
  • Дикий / Savage, Камій Відаль-Наке, Франція
  • Колібрі / House of Hummingbird, Кім Бо-Ра, Південна Корея
  • Подорож до материної кімнати / Journey to a mother's Room, Селія Ріко Клавельїно, Іспанія
  • Сусіди, Гігіша Абашидзе, Грузія
  • Julia Blue / Julia Blue, Роксі Топорович, США, Україна
  • За що нам все це? / What Have We Done to Deserve This?, Єва Шпрайцгофер, Австрія
  • Грета / Greta, Арманду Праса, Бразилія

Національний конкурс

  • Йоргос і Поля / Giorgos and Polya, Поліна Мошенська, Україна, Греція
  • FOMO, Влад Красінський, Україна
  • Колір фасаду: синій / Facade Colour: Blue, Олексій Радинський, Україна
  • Над Стіксом / Above the Styx, Марія Стоянова, Україна
  • Молодий, але це мине / Young but it will pass, Настя Фещук, Україна
  • Знебарвлена / Deasturated, Марина Степанська, Україна
  • ПЖ / Lifer, Ксенія Кравцова, Україна
  • Людина з фотоапаратом / Man with a Photo Camera, Віталій Кікоть, Україна
  • Крокодил / Crocodile, Катерина Горностай, Україна
  • Психро / Psychro, Олександр Фразі-Фразенко, Україна
  • Пуповина / The Cord, Олександр Бубнов, Україна
  • Любов / Deep Love, Микита Лиськов, Україна
  • Десь поруч. Історія однієї перерви / Somewhere Near. The Story of a School Break, Наталя Давиденко, Україна
  • Син / The Son, Мар'яна Бурима, Україна
  • Звірі / Beasts, Роман Волосевич, Україна
  • Петрівка-реквієм / Petrivka-requiem, Катерина Возниця, Україна
  • Тяжіння / Gravity, Денис Галушко, Україна
  • Вічність / Eternity, Ганна Соболевська, Україна
  • Анна / Anna, Декель Беренсон, Україна, Ізраїль, Великобританія
  • В радості і тільки в радості / In Joy, Марина Рощина, Україна
  • Döner, Денис Сполітак, Україна
  • Mia Donna, Павло Остріков, Україна
  • Марго / Margot, Анжеліка Устименко, Україна
  • Нормальна / The Normal, Діана Горбань, Україна

Нагадаємо, в минулому році переможцем кінофестивалю "Молодість" став литовський фільм "Святий".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Loading...


Новини за темою

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>