Кінофестиваль "Молодість" оголосив склад журі національного конкурсу

Захід проходитиме в Києві з 27 травня по 3 червня

З відкритих джерел

Організатори київського міжнародного кінофестивалю "Молодість" оголосили склад журі національного конкурсу.

Зокрема, до складу журі увійшла український режисер Марина Степанська. Саме на Київському міжнародному кінофестивалі 5 років тому відбувся дебют Степанської з її першою кінострічкою "Канікули", а зараз режисер сама буде оцінювати роботи українських кінематографістів. Наступний її фільм "Чоловіча робота" отримав нагороду 45-го кінофестивалю за кращий акторський склад і роботу режисера з акторами. Її повнометражна кінострічка "Стрімголов" була відзначена трьома нагородами Української кіноакадемії.

Новини за темою: Вийшов перший трейлер фільму "Богемська рапсодія" про групу Queen

Також короткометражні фільми Національного конкурсу будуть оцінювати:

  • Тііна Локк-Трамберґ, директор Талліннського кінофестивалю "Темні ночі". Тііна викладала в Академії музики і театру Естонії, Академії мистецтв Естонії та Балтійській школі кіно і медіа. В 2011-2015 рр. була депутатом парламенту Естонії. Також вона є членом Європейської кіноакадемії.

  • Антельм Відо, програмний директор Одеського кінофестивалю. Відо працював у посольстві Франції в Малайзії та в кінематиці Танжера (Марокко) як менеджер з комунікацій. Був аташе з питань аудіовізуальної сфери Французького інституту в Києві.

www.molodist.kiev.ua

Раніше була оголошена програма 47-го київського міжнародного кінофестивалю "Молодість", який пройде в Києві з 27 травня по 3 червня, а також представлений тизер заходу.

Цього року кінопокази та видатні події будуть також проходити під відкритим небом на популярних відкритих майданчиках Києва. Урочисте відкриття фестивалю відбудеться на Поштовій площі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів