Художники з різних країн створили ілюстрації про порятунок тайських дітей з печери

На малюнках зображують дітей-футболістів, їх тренера, який навчив їх медитувати, а також загиблого рятувальника

Порятунок тайських дітей sisidea

Художники з різних країн створили ілюстрації, присвячені порятунку дітей з печери в Таїланді. Автори викладають роботи в соціальні мережі, де вони збирають тисячі відміток "подобається", пише My Modern Metropolis.

На цих малюнках часто зображуються рятувальники у водолазних костюмах, самі діти, а також їх тренер – 25-річний Еккапол Чантавонг. На окремих малюнках зустрічаються портрети колишнього члена тайського військово-морського флоту Саману Кунана, який загинув під час операції з порятунку туристів.

Нагадаємо, 12 дітей-футболістів і тренер команди під назвою "Дикі кабани" застрягли в печері Кхао Луанг на Півночі Таїланду. Вони були знайдені на десятий день перебування в печері. Однак підняти їх на поверхню відразу ж після цього не вдалося через затоплення і дощі. В результаті рятувальна операція тривала дев'ять днів і завершилася успішно. Правда, після цього медики виявили у цих дітей інфекцію.

Еккапол Чантавонг є колишнім буддійським монахом. Його навички медитації допомогли дітям вижити в холоді і голоді протягом 18 днів, поки тривав порятунок. Коли вони заблукали в печері, то він пояснював дітям, що потрібно намагатися не рухатися і зберігати енергію, в чому їм допомогла саме медитація.

Як повідомлялося раніше, планується створення двох фільмів про це спасіння.

Джерело: mymodernmet

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів