Група ВВ присвятила свій новий кліп "Кобіта" дівчатам зі Львова

Автори ролика сподіваються, що після цього кліпу Львів стануть називати не містом Лева, а містом Левиць

"Кобіта" 112.ua

Українська рок-група "Воплі Відоплясова" опублікувала на своєму офіційному YouTube-каналі музичне відео на пісню "Кобіта". У ролику соліст колективу Олег Скрипка танцює в оточенні багатьох дівчат.

Сам Скрипка виступив автором слів і музики до пісні. "Кобіта" з галицького діалекту – це суперова, класна дівчина або жінка. Зараз існують певні упередження щодо красивих дівчат: їх критикують або ж взагалі висміюють. Але я із задоволенням стану на їх бік! Так, вони люблять крутити нами, чоловіками, проте така наша тяжка чоловіча доля, що поробиш!" - сказав фронтмен групи.

Режисером відео виступила Олена Вінярська. "Ми не могли приїхати у Львів і відзняти просто Олега Скрипку і просто красиві види міста: ми були б не ми, якби не зробили те, що першим прийшло в голову! Впевнені, що Львів відтепер будуть називати не містом Лева, а містом Левиць", - сказала кліпмейкер.  

Нагадаємо, Вінярська також зняла новий кліп Олега Винника "Ти в курсі". У цьому ролику артист приміряв шість різних образів від європейських брендів. Також цей кліпмейкер співпрацювала з Іриною Білик, Камалією, групами "Фрістайл", "ТІК" та іншими зірками української сцени.

Як повідомлялося раніше, ВВ випустила кліп у стилі етно "Дібрівонька".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів