Група Metallica у Празі виконала чеською мовою пісеньку-мем Jožin z bažin

Виконувати легендарний хіт довірили басисту Роберту Трухільо в супроводі гітариста Кірка Хеммета

metallica.com

Американська треш-метал-група Metallica 2 квітня під час концерту в Празі виконала чеською мовою пісню Jožin z bažin ("Йожин з боліт"). Відео на цю пісню у виконанні Івана Младека і групи Banjo Band свого часу стало інтернет-мемом завдяки забавному танцю одного з музикантів.

Виступ був сюрпризом для чеської публіки. Перед початком номеру фронтмен групи Джеймс Хетфілд сказав: "Це Роберт, це мій друг Кірк і, повірте мені, зараз буде весело і ви приєднаєтеся до цих веселощів". Потім до мікрофону підійшов басист гурту Роберт Трухільо і під акомпанемент гітариста Кірка Хеммета виконав "Йожин з боліт" чеською мовою. В приспівах йому підспівував весь зал.

< iframe width="100%" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Lm_jVKtZ-6w?rel=0" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen>

Новини за темою: Лауреатами премії Polar Music Prize-2018 стали група Metallica й афганський Інститут музики

Нагадаємо, "Йожин з боліт" вперше було опубліковано в 1977 році, а рік потому на чехословацькому телебаченні з'явився кліп на цю пісню. У 2008 році запис став вірусним на Youtube і зібрав кілька мільйонів переглядів. На ролик зробили чимало пародій. Текст пісні розповідає про чудовисько на ім'я Йожин, яке живе в болотах і пожирає людей, герой пісні домовляється з місцевою владою про упіймання Йожина, а потім продає його в зоопарк.

< iframe width="100%" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/5ruNijRWf-U?rel=0" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen>

Новини за темою: Лідер гурту Metallica Джеймс Хетфілд зіграє поліцейського у фільмі про серійного вбивцю

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів