Група "Антитіла" у новому кліпі показала атомний вибух у Карпатах

Музиканти в новому музичному відео закликали цінувати людські стосунки

Кліп на пісню "Лови момент" 112.ua

У мережі з'явилося музичне відео гурту "Антитіла" на пісню "Лови момент". Разом з музикантами в кліпі знялися їх сім'ї. Зокрема, тут зустрічається дружина фронтмена колективу Тараса Тополі – співачка Alyosha, яка представляла Україну на "Євробаченні-2010". Ролик викладено на Yоutube-канал колективу.

Спочатку артисти планували зняти не настільки масштабний кліп у студії. Однак коли розроблялася його концепція, то виникла ідея туристичного походу в гори. "Коли вперше прозвучала ця ідея, то стало зрозуміло, що історія передасть справжні стосунки між людьми. Тому що в похід не йдуть з негідниками, в похід йдуть з людьми, на яких можна покластися, а тим більше якщо це складний похід", - розповів лідер групи.

Зйомки відео тривали протягом 10 днів. Це найдорожчий кліп у творчості групи. У ході створення відео знімальна група у складі 20 осіб пройшла вгору по річці Чорний Черемош, у прикордонній зоні Румунії. Цей маршрут вважається одним із найважчих в українських Карпатах.

Як зазначили в колективі, головний меседж кліпу закликає цінувати людські відносини, без яких люди не зможуть вижити на Землі.

Восени група "Антитіла" планує випустити свій шостий альбом Hello. А в наступному році група проведе концертний тур по Україні.

Як повідомлялося раніше, вийшов кліп на спільну пісню Монатіка і Наді Дорофєєвої "Глибоко…"

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів