Енді Серкіс екранізує "Скотний двір" Оруелла для Netflix

Це буде вже друга спільна робота режисера з цією компанією після фільму "Мауглі" з Крістіаном Бейлом і Бенедиктом Камбербетчем

Енді Серкіс Facebook Енді Серкіса

Компанія Netflix має намір зняти власну екранізацію повісті британського письменника Джорджа Оруелла "Скотний двір". Режисером картини виступить Енді Серкіс, який також зіграє в ній одного з персонажів, повідомляє The Hollywood Reporter.

Серкіс шукав можливість екранізувати "Скотний двір" з 2012 року. Над цим проектом він працює разом з продюсером Джонатаном Кавендішем ("Золотий вік", "Щоденник Бріджит Джонс"). А сценаристом виступить Метт Рівз ("Планета мавп").

Це буде вже другий спільний проект Netflix з Серкісом. Раніше компанія викупила права на його режисерську роботу "Мауглі" - екранізацію "Книги джунглів" Редьярда Кіплінга. Тварин у цій стрічці озвучили Крістіан Бейл і Бенедикт Камбербетч. Спочатку прем'єра даної срічки була запланована на жовтень цього року. Однак Netflix вирішив перенести реліз на наступний рік.

Серкіс відомий своїми ролями мавпи Цезаря в "Планеті мавп", а також Голлума у "Гобіті" й "Володарі перснів".

Повість "Скотний двір" вийшла в 1945 році. Вона є алегорією на революцію в Росії 1917 року. За сюжетом тварини виганяють з ферми її жорстокого власника містера Джонса і встановлюють власні правила. Письменник показав, як революційні ідеї про загальну рівність перероджуються в диктатуру і тоталітаризм. В результаті влада на скотному дворі захоплює свиня на прізвисько Наполеон.

Як повідомлялося раніше, вихід третього сезону серіалу "Дуже дивні справи" запланований на літо 2019 року.

Джерело: hollywoodreporter.com

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів