Джеймс Ганн напише сценарій "Загону самогубців 2"

Режисером першої частини був Девід Ейр

Фото з відкритих джерел

Американський режисер Джеймс Ганн, якого студія Disney звільнила через непристойні твіти десятирічної давнини, напише сценарій і, можливо, зніме другу частину "Загону самогубців". Про це повідомляє Deadline.

Як наголошується, нині компанія Warner Bros запросила Джеймса Ганна для написання сценарію продовження фільму про пригоди команди суперлиходіїв.

Існує також велика ймовірність, що він займе режисерське крісло, оскільки запрошений для роботи над фільмом Гевін О'Коннор зайнятий роботою над іншим проектом. Також на роль режисерів студія Warner Bros. розглядала низку кандидатур, у тому числі Мела Гібсона та Жауме Кольєт-Серру.

Режисером першої частини "Загону самогубців" Девід Ейр. Його фільм, знятий за 175 млн дол., зібрав у світовому прокаті 745,6 млн дол. 

Новини за темою: Стримінговий сервіс Disney почне роботу наприкінці 2019 року

Нагадаємо, Джеймса Ганна звільнили через жарти майже десятирічної давності, що викликало потужний громадський резонанс: за режисера заступилися багато представників індустрії, у тому числі і повний основний акторський склад "Вартових Галактики", але це зрештою не допомогло.

Як повідомлялося раніше, робота над третьою частиною фільму "Вартові Галактики" призупинена.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів