Дев'ятий сезон серіалу "Безсоромні" розділили на дві частини

Перші сім серій вийдуть восени, а друга половина сезону - у наступному році

Серіал "Безсоромники" Showtime

Компанія Showtime розширила дев'ятий сезон серіалу "Безсоромні" до 14-і епізодів. Половина з них вийде на екрани в період з 9 вересня по 21 жовтня. А решта сім серій – починаючи з 20 січня 2019 року, пише The Hollywood reporter.

У кожному з попередніх восьми сезонів "Безсоромних" було по 12 серій. Серіал розповідає про батька-одинака Френка Галлагера, який виховує шістьох дітей і при цьому страждає від алкоголічної та наркотичної залежностей. Коли він не в змозі займатися сім'єю – його діти вчаться жити самостійно.

Головну роль у картині виконує Вільям Х. Мейсі. За цей серіал він був відзначений премією Гільдії кіноакторів США, а також статуеткою "Еммі". Також у фільмі знялися Еммі Россум, Камерон Монахен, Ітан Каткоскі, Емма Кінні та інші. Продюсер серіалу – Джон Уеллс ("Швидка допомога", "Західне крило").

Зазначимо, що це найбільш тривалий серіал компанії Showtime. Як повідомлялося раніше, інший свій багатосерійний проект "Батьківщина" ця компанія вирішила завершити після восьмого сезону, який вийде вже на початку 2019-го.

Джерело: hollywoodreporter.com

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів