Дарма скандалила: Інтерв'ю з Сарою Пейлін, швидше за все, не увійде в нове шоу Саші Барона Коена

Епізод з екс-губернатором Аляски здався Коену недостатньо цікавим, щоб включати його у фінальний монтаж

Сара Пейлін © AP Photo

Інтерв'ю з екс-губернатором Аляски Сарою Пейлін швидше за все не увійде в жоден з епізодів скандального шоу коміка Саші Барона Коена "Хто така Америка?". Про це заявив Гаррі Левін – програмний віце-президент телеканалу Showtime, який займається виробництвом шоу, пише видання Deadline.

За його словами, причина, через яку інтерв'ю з Пейлін швидше за все не з'явиться у фінальному монтажі шоу, це зовсім не шум, який вона підняла в соцмережах, а те, що Коену епізод з екс-губернатором здався недостатньо цікавим і смішним. "Все, що я можу з цього приводу сказати, це те, що знайшлися люди, які стали кидатися під танки, які навіть не збиралися нікуди їхати", - прокоментував Левін. Він також зазначив, що британський комік пред'являє до готового продукту дуже високі вимоги і навіть проводить спеціальні перегляди відзнятого матеріалу зі звичайними глядачами, щоб зрозуміти, що варто включати в монтаж, а що аудиторії здасться нудним.

Нагадаємо, на початку липня Сара Пейлін опублікувала на своїй сторінці в Facebook гнівний допис. Вона звинуватила Сашу Барона Коена в тому, що він обдурив її, представившись ветераном-інвалідом, і назвала коміка "шматком лайна". У відповідь Коен написав політику листа від імені персонажа шоу, з яким вона спілкувалася. У посланні той пояснив, що не представлявся військовим ветераном. "Я служив – але не військовим, а в компанії United Parcel (американська поштова служба UPS - прим. ред.), і одного разу я боровся за свою країну – коли я застрелив мексиканця, який зайшов на мою територію", - написав актор.

Новини за темою: Саша Барон Коен спробував продати підписане Діком Чейні "знаряддя тортур" на користь Amnesty International

Шоу "Хто така Америка?" виходить на американському каналі Showtime щонеділі з 15 липня. У кожному епізоді Саша Барон Коен перевтілюється в декількох комічних персонажів і бере інтерв'ю у політиків різного масштабу і рядових американців, намагаючись їх спровокувати. Найбільшою популярністю у глядачів користується вигаданий полковник ізраїльської армії Ерран Морад, який нібито навчає політиків насправді не існуючим в Ізраїлі прийомам оборони. Через епізоди з Морадом вже виникло декілька реальних політичних скандалів. Так в першій серії підставний військовик умовив кількох політиків і громадських діячів начитати на камеру текст на підтримку програми навчання дітей поводженню з вогнепальною зброєю з чотирирічного віку. А після другої серії представник Республіканської партії США в штаті Джорджія Джейсон Спенсер був змушений подати у відставку, оскільки у програмі виголосив некоректне слово і бігав за Коеном зі спущеними штанами.

Джерело: The Deadline

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів