Борис Гребенщиков пояснив свої слова про готовність виступити в Криму та Донецьку

Артист прокоментував резонансний фрагмент зі свого інтерв'ю одному із російських ЗМІ

Борис Гребенщиков Фото з відкритих джерел

Російський рок-музикант Борис Гребенщиков, який кілька днів тому заявив у інтерв'ю виданню "ТАСС", що готовий виступити з концертами в анексованому Криму і тимчасово непідконтрольних Україні Донецьку та Луганську, пояснив свої слова. Коментар щодо резонансного висловлювання Гребенщиков передав через свою прес-службу.

За його словами, ані він, ані його група "Акваріум" не збираються порушувати чинних законів України, Росії або будь-яких інших. "Ми не збираємося порушувати чинні і визнані всім світом кордони. І ми визнаємо та поважаємо також і Будапештський меморандум 1993-го року. З початку цивілізації досягаються домовленості між країнами і народами, і нехтувати цими домовленостями - значить розхитувати підвалини цивілізації. Ми не маємо наміру цього робити", - говориться в коментарі Гребенщикова.

При цьому музикант наголосив, що поважає право всіх людей слухати ту музику, яка їм потрібна. "А значить, розумні політики будь-якої країни, що дбають про свій народ, здатні це визнати і віднайти можливість донести музику до людей", - зазначив лідер "Акваріума".

Він також висловив сподівання, що у нього з'явиться можливість принести музику людям.

Нагадаємо, в інтерв'ю виданню "ТАСС", яке було опубліковано в понеділок, 2 квітня, Гребенщиков сказав буквально наступне: "Після березня 2014-го нам не надійшло (з Криму, - ред.) жодної розумної пропозиції щодо гастролей. Зроблять — поїдемо з великим задоволенням. Хочу цього і чекаю, адже у мене півжиття минуло в Криму. Ми і в Луганську з Донецьком готові виступити, якщо грамотно організують наш концерт, забезпечать все необхідне для виступу". Це висловлювання викликало великий резонанс у соціальних мережах.

Зауважимо також, що гастролі в Криму – одна з найбільш частих причин відмови російським артистам на в'їзд до України. Зокрема на початку березня через це не зміг перетнути митницю російський репер Антоха МС. У зв'язку з цим три концерти репера в Києві, Харкові та Дніпрі було скасовано. З тієї ж причини на фестивалі Atlas Weekend у 2017 році не змогли виступити група "Крематорій", музиканти Андрій Лисіков ("Дельфін") і Найк Борзов. Всього на сьогодні в'їзд до України заборонено 538 росіянам.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів