Борець Жан Беленюк написав картину і продав її на благодійному аукціоні

Полотно пішло з молотка за 18 тис. гривень. Цю суму спрямують на розвиток греко-римської боротьби в Україні

Жан Беленюк Facebook Жана Беленюка

27-річний український борець греко-римського стилю Жан Беленюк написав картину "Боротьба стихій". Над цим полотном він працював спільно з українською призеркою чемпіонатів світу з синхронного плавання Катериною Садурською. Роботу продали на благодійному аукціоні за 18 тис. гривень. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Беленюка.

Над "Боротьбою стихій" спортсмени працювали два дні. Стартова ціна за картину склала 2 тис. гривень. При цьому сам борець обіцяв додати до вартості цієї роботи ще 5 тис. гривень за рахунок власних коштів. Загальну суму він планував перерахувати на благодійність.

Торги за картину розгорнулися між президентом Федерації греко-римської боротьби Одеської області Русланом Алмановим і харків'янином Ігорем Когутом. Останній запропонував ставку в 18 тис. гривень. Вся ця сума піде на розвиток греко-римської боротьби в Україні та закупівлю інвентарю для молодих спортсменів.

Раніше Беленюк вже брав участь в аукціонах, виставляючи на торги сумочки-клатчі і масаж у власному виконанні. Борець обіцяє проводити подібні аукціони і в майбутньому.

Нагадаємо, минулого року Всесвітній союз боротьби назвав Жана Беленюка найкращим у світі борцем у греко-римському стилі.

Як повідомлялося раніше, у травні картина Амедео Модільяні "Лежача оголена" пішла з молотка за рекордні 157 млн доларів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів