Автори фільму "Крути 1918" випустили кліп до Дня захисника вітчизни

Відео проводить паралелі між сучасною Нацгвардією і військами УНР

"Крути 1918" Facebook "Крути 1918"

Творці історичного фільму "Крути 1918" опублікували відео, в якому проводяться паралелі між сучасною українською армією і військами, які захищали нашу країну рівно сто років тому. Ролик з'явився на YouTube-каналі компанії B&H, яка займається дистрибуцією стрічки.

У кліп увійшли кадри зі стрічки "Крути 1918". У зйомках картини брало участь близько 150 солдатів Нацгвардії. "Українські військові початку ХХ століття у фільмі майже нічим не відрізняються від сучасних воїнів – такий же вишкіл, навички та вміння поводитися зі зброєю", - написали автори ролика. Також у відео звучить вірш учасника бою під Крутами Михайла Лавренка.

Картина "Крути 1918" відтворює бій столітньої давнини, який відбувся на залізничній станції Крути. Тоді близько 400 недосвідчених юнкерів і студентів армії УНР протистояли чотирьохтисячній червоній армії, яка складалася з добре озброєних солдатів.

Ключові ролі в стрічці виконали Євген Ламах, Надія Коверська, Андрій Фединчик, Олексій Тритенко, Дмитро Ступка, Остап Ступка, Наталя Васько, Роман Ясіновський. Режисером виступив Олексій Шапарєв ("Правило бою", "Гвардія"). Прем'єра фільму запланована на 6 грудня.

Нагадаємо, раніше вийшов трейлер історичного екшену "Крути 1918".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів