Автор серії романів "Відьмак" вимагає від розробника ігор виплатити гонорар у 16 млн доларів

Письменник аргументує свої вимоги успіхом, який здобула ігрова трилогія The Witcher

Открытый источник

Польський письменник, автор серії романів "Відьмак" Анджей Сапковський вимагає від розробника ігор The Witcher 60 млн злотих (близько 16 млн дол.) додаткових авторських відрахувань. Про це повідомляється на сайті розробника CD Project RED.

Наголошується, що компанія отримала офіційну вимогу про виплату, складену повноважними представниками Анджея Сапковського.

На думку CD Projekt Red, вимоги, викладені в повідомленні, є необґрунтованими. Компанія законно придбала авторські права на роботу Анджея Сапковського для використання його всесвіту і персонажів у розроблених іграх студії. Усі зобов'язання було належним чином виконано.

Новини за темою: В якості гонорару за зйомки у фільмі "Дедпул 2" Бред Пітт попросив чашку кави

Своєю чергою Сапковський аргументує свої вимоги успіхом, який отримала ігрова трилогія The Witcher. За його словами, отриманий гонорар виявився геть малим порівняно з прибутком компанії, тому згідно із законом про авторське право йому належать 6% від суми, вирученої CD Project від продажу їхніх відеоігор.

Додамо, що в Польщі є постанова, згідно з якою автор після продажу прав має можливість вимагати відсоток від прибутку, якщо комерційний успіх продукту перевищив деякий поріг. 

Представники CD Projekt Red зазначили, що завжди намагаються підтримувати хороші відносини з авторами робіт, які надихнули компанію на створення ігор, тому розробник буде шукати мирне вирішення проблеми з урахуванням наявних договорів.

Новини за темою: Алек Болдуїн назвав суму гонорару за роль Трампа в програмі Saturday Night Live

У ЗМІ також йдеться, що Сапковський свого часу не повірив в успіх віртуального втілення своїх творів і відмовився від пропозиції отримувати відсоток з продажу ігор про "Відьмака". Письменник продав авторські права на "Відьмака" за 35 тис. злотих (близько 10 тис. дол.).

Як повідомлялося раніше, Netflix планує екранізувати серію Сапковського "Відьмак". Прем'єра серіалу запланована на 2019-й рік.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів